Wszystko, o czym marzysz Mike Greenberg

ISBN:

Published:


Description

Wszystko, o czym marzysz  by  Mike Greenberg

Wszystko, o czym marzysz by Mike Greenberg
| | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | | ISBN: | 9.14 Mb

Wzruszająca i odkrywcza historia przyjaźni, miłości, złamanych serc i nieoczekiwanych zwrotów w życiu trzech wyjątkowych kobiet. Zaskakujący debiut powieściowy Mikea Greenberga, gospodarza najpopularniejszego amerykańskiego programu radiowego oMoreWzruszająca i odkrywcza historia przyjaźni, miłości, złamanych serc i nieoczekiwanych zwrotów w życiu trzech wyjątkowych kobiet.

Zaskakujący debiut powieściowy Mikea Greenberga, gospodarza najpopularniejszego amerykańskiego programu radiowego o sporcie.Brooke piętnaście lat temu poślubiła chłopaka z college’u i jest szczęśliwa w małżeństwie. Na czterdzieste urodziny ukochanego męża chce podarować mu swoje nagie zdjęcia.Samantha właśnie wyszła za mąż. Jej radość pryska, kiedy odkrywa w komputerze szokujący dowód niewierności wybranka. Była mężatką dwa dni. I nie zamierza pozostać nią ani chwili dłużej.Katherine pracuje po osiemnaście godzin na dobę dla człowieka, który na zawsze złamał jej serce osiemnaście lat temu.

Ma dwupoziomowe mieszkanie na Park Avenue, szofera, kucharza, fantastyczny dom w Southampton i sama to sobie zafundowała. Co z tego, że do końca życia każdego dnia w pracy musi widywać Phillipa?Pewnego dnia Brooke, Samantha i Katherine spotykają się na internetowym forum dla kobiet, u których odkryto raka piersi. Wkrótce odkryją potęgę przyjaźni: dopóki mają siebie, mają wszystko, o czym tylko można marzyć.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Wszystko, o czym marzysz":


rembrandtsbistro.com

©2012-2015 | DMCA | Contact us