Kietas nusileidimas Claudio Zucchelli

ISBN:

Published: 2009

Hardcover

152 pages


Description

Kietas nusileidimas  by  Claudio Zucchelli

Kietas nusileidimas by Claudio Zucchelli
2009 | Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 152 pages | ISBN: | 7.34 Mb

Butų kainos siekia debesis... Kreditu perkami ne tik namai, bet ir poilsinės kelionės Egipte... Vienas po kito kyla milžiniški nauji prekybos centrai… Vartotojiškai paskolai gauti nebereikia eiti į banką – užtenka išsiųsti SMS žinutę...Ir staigaMoreButų kainos siekia debesis... Kreditu perkami ne tik namai, bet ir poilsinės kelionės Egipte... Vienas po kito kyla milžiniški nauji prekybos centrai… Vartotojiškai paskolai gauti nebereikia eiti į banką – užtenka išsiųsti SMS žinutę...Ir staiga visus paralyžiuoja vienas baisus žodis – KRIZĖ. Kodėl ekonomikos kilimas staiga virsta skaudžiu nuosmukiu ir kokią kainą už tai turės sumokėti kiekvienas iš mūsų?

Sužinokite perskaitę knygą KIETAS NUSILEIDIMAS.Ekonomikos recesija skaudžiai kirto Estijai, Latvijai ir 2009 metais grasina suduoti skaudų smūgį Baltijos tigre dėl svaiginančio ekonomikos kilimo lyg šiol vadintai Lietuvai. Kas nutinka, kai ekonomika ima buksuoti?

Kodėl niekas anksčiau nenorėjo pripažinti akivaizdžių ekonomikos burbulo požymių? KIETAS NUSILEIDIMAS – ne tik pasakojimas apie šių dienų padėtį Estijoje, kurios ekonomikos ciklas šiek tiek lenkia Lietuvą (vadinasi, tai, ką patiria Estija, netrukus išgyvensime ir mes), bet ir palyginimas su devintojo dešimtmečio Švedijos ekonomine krize, kai per plauką vos nežlugo ir Lietuvoje šiandien puikiai žinomas SEB bankas.Akivaizdu, kad augančios infliacijos, smunkančio vartojimo, garsių įmonių bankrotų ir didėjančio nedarbo verpetas palies kiekvieną.

Tačiau kinų hieroglifas, skirtas apibūdinti žodžiui krizė, taip pat reiškia ir galimybę. Kokias galimybes atveria ekonominis nuosmukis, kokie galėtų būti jo vaistai ir kas laukia visų mūsų – atsakymus į šiuos ir daugybę kitų klausimų rasite šioje visiškai naujoje knygoje.

Kalbama, kad per naktį Estijoje į perkamiausiųjų topus šovusį KIETĄ NUSILEIDIMĄ užsisakė ir šalies premjeras...Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Kietas nusileidimas":


rembrandtsbistro.com

©2012-2015 | DMCA | Contact us